Centrum Techniki MACRO Sp. z o.o.


Adres: Klonowa 24
Kod pocztowy: 62-002
Miejscowość: Suchy Las
NIP: 7772950923
Telefon: +48 61 656 35 55
WWW: http://macro.net.pl/

Oceń:


Ocena (0 z 0 głosów)


Narzędzia do obróbki metalu

Utworzono: 2018-12-04

Fachowe doradztwo, innowacyjne rozwiązania, indywidualne podejście do każdego klienta, to tylko mały wycinek tego, na co możesz liczyć, odwiedzając Centrum Techniki Macro, zlokalizowane nieopodal Poznania. Jeśli zaś nie jesteś z Wielkopolski, to wystarczy, że wejdziesz na macro.net.pl i zapoznasz się z bogatą ofertą centrum, które poleca narzędzia do obróbki metalu prosto od renomowanych producentów, takich jak:

  1. Widia – jedna z najstarszych firm proponujących narzędzia frezarskie, tokarskie czy też do obróbki otworów, jej narzędzia od ponad 80 lat cieszą się uznaniem klientów na całym świecie.
  2. KYOCERA SGS Precision Tools – firma specjalizuje się w produkcji frezów z węglików spiekanych i rotacyjnych, a także różnego rodzaju wierteł i innych narzędzi
  3. HORN – niemiecki producent narzędzi do obróbki metali, takich jak frezowanie czy rowkowanie, w ofercie są narzędzia zarówno do prac standardowych, jak i tych specjalnych, np. do obróbki rowków w otworach.Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

PodobneAPEX

Kępno

sample45

MDM Reklama Dariusz Kędzierski

Luboń

sample45

Nova Group Sp. z o.o.

Poznań

sample45© Copyright 2019 | www.geomarketingforum.pl
Polityka | Regulamin