electric-tech


Adres: ks. Jakuba Jagałły 1d
Kod pocztowy: 10-371
Miejscowość: Kieźliny
NIP:
Telefon: +48 693-759-498
WWW: http://www.electric-tech.pl/

Oceń:


Ocena (0 z 0 głosów)


Usuwanie dpf olsztyn

Utworzono: 2019-04-15

Niektóre z urządzeń i rozwiązań technologicznych, które są powszechnie stosowane w różnych modelach samochodów, nie do końca się sprawdza, lub jest wysoce prawdopodobne, że stanie się przyczyną poważniejszej usterki. Jednym z takich urządzeń jest filtr DPF.

W różnych modelach pojazdów możemy znaleźć filtr mokry cząstek stałych (FAP) lub filtr suchy DPF. W obu przypadkach ich głównym zadaniem jest zatrzymanie i neutralizacja cząstek sadzy. W przypadku filtra mokrego do zakończenia procesu potrzebny jest specjalny płyn. DPF tego nie wymaga, co jest o wiele wygodniejszym rozwiązaniem.

Wielu kierowców skarży się na to, że filtry szybko się psują. Niestety, główną tego przyczyną jest niekorzystny styl jazdy, związany z pracą silnika na niskich obrotach i częstym przyśpieszaniem. Jest to typowe zachowanie kierowców w mieście, gdzie codziennie narażeni są na korki.

Kierowcy pragnący usunąć filtr DPF w Olsztynie mogą to zrobić w placówce firmy Electric-Tech. Pracownicy szybko i bezpiecznie wyłączą oraz usunąć urządzenie.
Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

PodobneS.G.B. AGENCJA REKLAMOWA S.C. Ewa Kowalczyk, Helena Picur

Olsztyn

sample45

F.H. Cotex-bis s.c.

Iława

sample45© Copyright 2019 | www.geomarketingforum.pl
Polityka | Regulamin