Adwokat Tomasz Kazubski - Kancelaria Adwokacka


Adres: Wałowa 31
Kod pocztowy: 44-300
Miejscowość: Wodzisław Śląski
NIP:
Telefon: 575520690
WWW: https://adwokat-kazubski.pl/

Oceń:


Ocena (0 z 0 głosów)


Adwokat rybnik • Adwokat Tomasz Kazubski - Kancelaria Adwokacka

Utworzono: 2023-12-05

Adwokat pomaga w sprawach dotyczących prawa karnego, karnoskarbowego, rodzinnego, cywilnego czy wykroczeń. Ponadto kancelaria oferuje konsultacje związane z cyberprzestępczością, np. przestępstwami przeciwko poufności (podsłuch), nielegalnym dostępem do systemu, naruszeniem tajemnicy komunikacji, integralności danych.

Specjalista odpowie na wszelkie pytania dotyczące prawa krajowego, pomoże w przygotowaniu dokumentów, sporządzi pisma procesowe oraz będzie reprezentować oskarżonego, podejrzanego lub pokrzywdzonego w sądzie. Podmiot zajmuje się także prowadzeniem spraw już po ich uprawomocnieniu, np. w celu uzyskania odszkodowania za niesłuszne skazanie, zatrzymanie lub wydanie wyroku łącznego.

Z pomocy kancelarii mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy. Adwokat przyjmuje klientów w Rybniku. Więcej informacji na temat zakresu oferty i dane kontaktowe można znaleźć na stronie internetowej adwokat-kazubski.pl. Warto dodać, że podmiot działa przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.
Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

PodobneRoyalDekor Ewelina Stępień

Kłobuck

sample45

fulloutdoorprintservice

Cieszyn

sample45

PROMAT Centrum Stolarki Budowlanej

Bielsko Biała

sample45© Copyright 2024 | www.geomarketingforum.pl
Polityka | Regulamin