CapitalBook


Adres: Tenisowa 8
Kod pocztowy: 02-602
Miejscowość: Warszawa
NIP:
Telefon: 533496436
WWW: https://capitalbook.com.pl

Oceń:


Ocena (0 z 0 głosów)


Robert Borkowski | https://capitalbook.com.pl

Utworzono: 2023-10-01

W księgarni CapitalBook.pl dostępne są ciekawe książki idealne na prezent dla pasjonata literatury historycznej. Osoby, które chciałyby wysłać zapytanie dotyczące oferty, dane do kontaktu znajdą na stronie internetowej. Książki wysyłane są do klientów w ciągu maksymalnie 5 dni roboczych. Odpowiednie zabezpieczenie chroni je w czasie transportu do klienta. Można je też odebrać osobiście. Adres znajduje się na stronie online. Osoby, które chciałyby skorzystać z darmowej dostawy, muszą zrobić zakupy za określoną kwotę.

Oprócz książek na stronie księgarni obecne są ebooki. Jeśli z jakiegoś powodu klient będzie chciał oddać zakupiony towar, dokona tego szybko i bezproblemowo. Wystarczy, że zapakuje wybrane książki i nada paczkę, a następnie poczeka na zwrot pieniędzy.

Osoby zainteresowane pozycjami takich autorów jak np. Robert Borkowski, mogą zajrzeć do księgarni. Czeka na nie powieść "Ostatnie bezkrólewie", która została oparta na źródłach historycznych (tj. na listach, pamiętnikach, dokumentach).
Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

PodobneBM Medycyna Estetyczna i Laseroterapia

Warszawa

sample45

JDS Consulting sp. z o.o. sp.k.

Warszawa

sample45

Kantor Wymiany Walut "MARYMONT"

Warszwa

sample45© Copyright 2024 | www.geomarketingforum.pl
Polityka | Regulamin