SoFlow


Adres: Krakowska 87a
Kod pocztowy: 32-050
Miejscowość: Skawina
NIP:
Telefon: 730 730 414
WWW: https://soflow.pl/

Oceń:


Ocena (0 z 0 głosów)


Typ włosów | SoFlow

Utworzono: 2024-01-22

Marka Vis Plantis zajmuje się produkcją kosmetyków do włosów, opartych w dużej mierze na naturalnych składach oraz odpowiadających na potrzeby pasm o różnym stopniu porowatości. Aby dobrze je dla siebie dobrać, na stronie można wykonać test pozwalający określić, jaki ma się typ włosów: nisko-, średnio- czy wysokoporowate. Pielęgnacja w każdym z tych przypadków istotnie się różni. Jako że włosy wysokoporowate najbardziej potrzebują odżywienia, przeznaczone dla nich kosmetyki marki mają właściwości regenerujące i nawilżające.

Pasma niskoporowate są zaś na ogół zdrowe i prezentują dobrą kondycję, ale za to mogą mieć skłonność do obciążania i nadmiernego przetłuszczania, dlatego przeznaczone dla nich produkty są lekkie, a jednocześnie zapewniają oczekiwane odżywienie.

Pośrodku znajdują się kosmetyki do włosów średnioporowatych - ten typ najtrudniej jest zdiagnozować, ale prosty do przeprowadzenia test, dostępny na stronie, może być w tym bardzo pomocny. W razie wątpliwości można poradzić się obsługi.
Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

PodobnetoPROMO Advertising Group

Oświęcim

sample45

Gomeo

Kraków

sample45

Zakład Robót Górniczych i Wysokościowych "AMC"

Morawica

sample45© Copyright 2024 | www.geomarketingforum.pl
Polityka | Regulamin