Top Design


Adres: Henryka Sienkiewicza 55A
Kod pocztowy: 15-002
Miejscowość: Białystok
NIP: 5423057990
Telefon: 731052530
WWW: https://gadzetyupominki.com/

Oceń:


Ocena (0 z 0 głosów)


Opaski festiwalowe

Utworzono: 2021-11-10

Wsparcie dla organizatorów imprez plenerowych to jeden z zakresów działań, jakie mogą zaproponować swoim klientom pracownicy firmy TOP DESIGN. W prowadzonym przez nich sklepie internetowym znajduje się asortyment przydatny podczas weryfikacji gości, taki jak różnokolorowe opaski festiwalowe. Można zamówić też wiele rodzajów elementów odblaskowych, co jest zalecane, gdy impreza odbywa się w pobliżu dróg dojazdowych.

Z oferty dostawcy mogą skorzystać także placówki oświatowe. Dla nich realizator przygotował propozycję specjalnych bransoletek wykonanych z silikonu, które uczniowie mogą nosić na nadgarstku podczas pieszych wycieczek. Zapobiega to wielu przykrym wypadkom. Takie opaski można nabyć w różnych odcieniach, po jednym dla każdej klasy lub grupy.

Pracownicy firmy mogą dodatkowo wykonać odpowiedni napis na opaskach. Może być to logo organizatora, nazwa placówki lub po prostu dane wychowanka (jest to dobre rozwiązanie przy dzieciach kilkuletnich, niepotrafiących podać adresu przedszkola).
Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

PodobneŻaluzje Zakład Produkcyjno-Usługowy Ewa Buraczewska

Kleosin

sample45

Aura s.c

Białystok

sample45

Kancelaria Adwokacka adw. Marcin Sakowicz

Bielsk Podlaski

sample45© Copyright 2024 | www.geomarketingforum.pl
Polityka | Regulamin